Specjalista w dziedzinie obróbki nowoczesnych materiałów


Nasz nowoczesny park maszynowy posiada kilkanaście centr obróbczych 5-osiowych i jedno centrum obróbcze 3-osiowe. Ponadto posiadamy tokarkę CNC, tokarkę konwencjonalną oraz szlifierki do płaszczyzn i wałków. W technologii toczenia i frezowania korzystamy z maszyn  DMG / MORI SEIKI.

W celu zapewnienia wysokiej, precyzji i sprostaniu rygorystycznych tolerancji używamy systemu pomiarowego do dokładnego pomiaru narzędzi skrawających.

Centrum obróbcze cięcia strumieniem wody może obrabiać płyty o rozmiarach maksymalnie do 3000 x 2000 mm. Możemy ciąć elementy ze stali nierdzewnej, a także z włókna węglowego.

W wielu przypadkach, pomimo wykorzystania nowoczesnych maszyn, indywidualne cechy jakościowe produktu wymagają  również obróbki ręcznej. Realizujemy te wymagania w sposób elastyczny i oszczędny. Możliwe jest to dzięki stanowiskom pracy wyposażonym w specjlistyczne narzędzia do szlifowania, gratowania, klejenia i montażu.

Dysponujemy również   piecami z funkcjami kontroli przebiegu krzywej temperatur, które mogą być wykorzystywane zarówno do wyżarzania półwyrobów, jak również do utwardzania składników podczas procesu spajania.