Do naszego zakładu produkcyjnego w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina szukamy zmotywowanych pracowników (K/M) z doświadczeniem zawodowym oraz do przeszkolenia na stanowiska:

Pracownik Produkcji, Ślusarz Narzędziowy, Szlifierz Konwencjonalny, Tokarz Konwencjonalny
Kontroler Jakości, Operator Maszyn CNC, Programista CNC/CAM, Inżynier Procesu-Technolog

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, które oferuje różnorodne możliwości rozwoju personalnego i zawodowego. Działamy w szerokim obszarze produkcji części mechanicznych z metalu i tworzyw. Obrabiamy najnowocześniejsze materiały, takie jak włókno węglowe, tytan i stal nierdzewna. Dlatego szukamy osób, które cechują się precyzją i dbałością o zachowanie wysokiej jakości pracy.

Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki zatrudnienia, interesujące stanowisko oraz możliwość współpracy ze specjalistami w przyjaznej i pełnej szacunku atmosferze pracy. Znajdziecie Państwo w nas profesjonalnego partnera, który oferuje długoterminowe perspektywy oraz ciekawe możliwości rozwoju Państwa kariery.
Państwa zadania:
•    Wytwarzanie precyzyjnych elementów na podstawie rysunków technicznych
•    Dobór narzędzi niezbędnych do wykonania detali
•    Tworzenie i optymalizacja programów dla maszyn CNC na podstawie danych geometrycznych i technologicznych
•    Ustawianie i uzbrajanie w narzędzia maszyn do produkcji
•    Dbanie o utrzymanie właściwego stanu narzędzi i maszyny
•    Mocowanie detali na maszynach CNC i obróbka detali z końcową kontrolą jakościową
•    Kontrola wykonanych części na maszynach pomiarowych

Jeśli posiadają Państwo jedno z poniższych umiejętności:
•    Wykształcenie zawodowe jako operator urządzeń albo z wykształceniem równoważnym, np. narzędziowiec ze znajomością obsługi maszyn CNC
•    Wykształcenie zawodowe jako mechanik lub równoważne powiązane z obróbka metali
•    Pierwsze doświadczenia w zakresie obróbki skrawaniem i obsługi sterowania CNC
•    Doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu cykli pomiarowych w trakcie procesu produkcji
•    Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC 3- i 5-osiowych oraz optymalizacji procesów produkcji
•    Zainteresowanie i motywacja w pracy jako operator nowoczesnych maszyn skrawających
•    Doświadczenie w przygotowaniu, pomiarze i ustawianiu narzędzi
•    Umiejętność czytania rysunku technicznego
•    Umiejętność manualnych prac ślusarskich
•    Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
a ponadto są Państwo odpowiedzialni, gotowi do pracy w systemie zmianowym, samodzielni i zorientowani na pracę zespołową - czekamy na Państwa zgłoszenia zawierające CV wraz z klauzulą

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
Przyjmiemy także uczniów szkół zawodowych oraz studentów uczelni technicznych na praktyki i staże zawodowe.
Aplikacje prosimy dostarczać na adres poniżej:

WENGLON
ul. Sportowa 12
72-003 Dobra (Szczecińska)

Dojazd autobusem komunikacji miejskiej – linia 105

www.wenglon.eu
Tel. (+48) 91 432 45 20